Jak se k nám dostanete

Popis příjezdu do naší firmy

Na základě objektivních připomínek našich zákazníků, že jsme špatně dohledatelní, vytvořili jsme pro Vás jednoduchý a přehledný návod včetně fotografií.

NOBYNET kancelářské potřeby s.r.o. (areál HC Electronics, bývalé Oděvy)
Kalendova 688/11
500 04 Hradec Králové

GPS: Souřadnice 50°12'30.772" sev. šířky, 15°48'20.332" vých. délky

 

Směr od centra Hradce Králové

Přes křižovatku Koruna u vlakového nádraží projedete směrem k podjezdu do Kuklen, který podjedete a a po cca 400 metrech odbočíte z ulice Pražská za známou budovou RWE vlevo ihned za ostrůvkem do ulice Kalendova. Viz níže.

Odbočka ze směru od centra HK

Směr od Prahy

Od Prahy projedete celou čtvrtí Kukleny po ulici Pražská směrem do centra Hradce Králové. Váš orientační bod je opět budova RWE, kterou budete mít po pravé ruce, v tomto případě je potřeba odbočit z ulice Pražská před budovou RWE vpravo do ulice Kalendova. Viz níže.

Odbočka ze směru od Prahy

Odbočka z ulice Kalendova na příjezdovou komunikaci do areálu

Jakmile odbočíte do ulice Kalendova (z kteréhokoliv směru), po cca 250 metrech odbočíte vlevo na příjezdovou komunikaci, která ústí před závoru areálu, kde sídlí naše firma. Viz níže.

Odbočka k areálu

Vjezd do areálu firmy HC Electronics

Před závorou zastavíte a vrátné/vrátnému jenom nahlásíte, že jedete do naší firmy ( NOBYNET ). Po zvednutí závory projedete napříč areálem nejlépe z pravé strany kolem parčíku. Viz níže..

Vjezd do areálu

Příjezd k budově, kde sídlí naše firma

Po projetí areálem uvidíte přímo před sebou nízkou podlouhlou budovu s rampou, kde v zadní části naleznete vchod do naší provozovny. Viz dvě poslední FOTA níže..

Příjezd k provozovně

 

Provozovna-nova

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde.