Kompatibilní tonery

Co je kompatibilní toner ?

Je to tonerová kazeta od jiného výrobce než originální tonerová kazeta. Jedná se v podstatě o kopii originální kazety , která má stejnou kapacitu a dosahuje nebo se velmi blíží kvalitě tisku originálu.

Kompatibilní tonery jsou vyráběny předním českým výrobcem PRINTWELL a všechny mají dvouletou záruku na bezchybný provoz.

Ztrácím záruku na tiskárnu v případě použití kompatibilní tonerové kazety ?

Ne, záruku na tiskárnu neztrácíte používáním kompatibilních tonerových kazet. Pouze některé záruční servisy Vám mohou odmítnout záruční opravu pokud budou v tiskárně neoriginální tonery. Doporučujeme tedy zasílat tiskárny na záruční opravy s originálními tonery. Pokud by ovšem došlo k poškození tiskárny z důvodu použití kompatibilního toneru PRINTWELL, výrobce provede bezplatnou opravu tiskárny.

Jak mohu reklamovat tonerovou kazetu ?

Tonerovou kazetu zašlete ( doneste ) na adresu provozovny spolu s kopií faktury a popisem závady. V případě reklamace kvality tisku přiložte prosím vytištěnou stránku na které se vada projevuje.

90% reklamací tonerových kazet řešíme okamžitou výměnou za jinou kazetu. V ostatních případech se zasílá kazeta na posouzení výrobci. Reklamace v tomto případě trvá zhruba 7 až 10 dní.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde.