Ceny dopravy

  •      0Kč - osobní odběr na provozovně v Městci Králové
  •   110- Česká pošta - balík do ruky (dobírka +29Kč) - do 24h od připravení k odeslání
  •     70Kč - Česká pošta - Balíkovna - výdejní místa (dobírka +29Kč) - do 24h od připravení k odeslání
  •   115- Kurýr GLS , (dobírka +29Kč) - do 48h od připravení k odeslání
  •   289Kč - Přeprava nadrozměrných zásilek Raben/TopTrans/Česká pošta/PPL Sprint (dobírka +29Kč)
  •     74Kč - osobní odběr na výdejním místě GLS - sítě výdejních míst - do 24h od připravení k odeslání  
  •       0Kč - rozvoz Městec Králové / Poděbrady / Chlumec n/C při objednávce nad 4000Kč
  •   99Kčrozvoz Městec Králové / Poděbrady / Chlumec n/C při objednávce od 200Kč do 4000Kč
  •   144Kč - rozvoz Městec Králové / Poděbrady / Chlumec n/C při objednávce do 200Kč

 

Při nákupu nad 4000Kč včetně DPH je dopravné ZDARMA

Dobírka je možná pouze do částky 15000Kč včetně DPH

Vyhrazujeme si možnost změny dopravce pokud to vyžaduje povaha zboží nebo výpadek svozu na straně přepravce. V případě změny přepravce zůstává cena přepravy nezměněna.

Osobní odběr

objednané zboží si můžete vyzvednout na provozovně v Městci Králové po potvrzení připravení zboží k odběru po dobu 5 pracovních dnů. Potvrzení Vám přijde na email ihned, jakmile budou veškeré položky Vaší objednávky připraveny k vyzvednutí.

Otevírací doba

Pondělí  až Pátek  9:00-14:00

Mimo tuto dobu po předchozí domluvě.

 

Adresa provozovny

  

Kurýr DPD

                                                                                                       Geis

Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky. Potvrzení Vám přijde na email ihned, jakmile budou veškeré položky Vaší objednávky připraveny k odeslání.

Zboží je doručováno v pracovní dny od 9:00 do 18:00. Pokud nebudete kurýrem zastižen, obdržíte do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

Znovuzaslání vrácené zásilky je zpoplatněno dle ceníku dopravy.

 

Česká pošta - balík do ruky

Zboží Vám bude doručeno do 1 pracovních dnů po potvrzení odeslání objednávky. Potvrzení Vám přijde na email ihned, jakmile budou veškeré položky Vaší objednávky připraveny k odeslání. V den expedice obdržíte SMS s informací o doručení balíku. Pokud nebudete doručovatelem zastižen, bude balík uložen na nejbližší poště a budete informováni prostřednictvím SMS a informace do schránky. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, bude zásilka vrácena zpět odesilateli. Znovuzaslání vrácené zásilky je zpoplatněno dle ceníku dopravy.

 

Česká pošta - Balík na poštu

Zboží bude doručeno na Vámi zvolenou pobočku České pošty do 2 pracovních dnů po potvrzení odeslání objednávky. Potvrzení Vám přijde na email ihned, jakmile budou veškeré položky Vaší objednávky připraveny k odeslání. V den expedice obdržíte SMS s informací o uložení balíku. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, bude zásilka vrácena zpět odesilateli. Znovuzaslání vrácené zásilky je zpoplatněno dle ceníku dopravy.

 

TopTrans/RABEN/PPL Sprint/Česká pošta

Přeprava nadrozměrných zásilek (více jak 150cm délka a obvod 300cm nebo více jak 50kg) po ČR do 3 pracovních dnů od odeslání. Potvrzení Vám přijde na email ihned, jakmile budou veškeré položky Vaší objednávky připraveny k odeslání.

Zboží je doručováno v pracovní dny od 9:00 do 18:00. Pokud nebudete kurýrem zastižen, obdržíte do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

Znovuzaslání vrácené zásilky je zpoplatněno dle ceníku dopravy.

 

Doprava na Slovensko

Nakupovat u nás můžete samozřejmě jako dosud, v českých korunách, při vyplnění kontaktních údajů v košíku se vám po zvolení země Slovensko v dalším kroku zobrazí nabídka doprav a plateb konkrétně pro Vaši zemi.

Kurýr DPD

Geis

Zásilka bude odeslána prostřednictvím kurýrní služby DPD. Zásilka Vám bude doručena druhý pracovní den následující po odeslání, kdy vás bude Kurýr DPD telefonicky kontaktovat, aby s Vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí Vám přibližný čas doručení a další případné náležitosti.

Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení s kontaktem na sebe. S řidičem si samozřejmě můžete dohodnout pozdější termín předání.