Ceny dopravy

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že fungujeme bez omezení a komplikací a navíc máte od nás DOPRAVU ZDARMA od 3000Kč.

  •      0Kč - osobní odběr na provozovně v Městci Králové
  •   129Kč - Česká pošta - balík do ruky (dobírka +29Kč) - do 24h od připravení k odeslání
  •   125Kč - Česká pošta - balík na poštu (dobírka +29Kč) - do 24h od připravení k odeslání
  •     79Kč - Česká pošta - Balíkovna - výdejní místa (dobírka +29Kč) - do 24h od připravení k odeslání
  •   119- Kurýr DPD (dříve Geis), (dobírka +29Kč) - do 48h od připravení k odeslání
  •   189Kč - Přeprava nadrozměrných zásilek Raben/TopTrans (dobírka +29Kč)
  •     85Kč - osobní odběr na výdejním místě DPD pickup - sítě výdejních míst - do 24h od připravení k odeslání  
  •       0Kč - rozvoz Hradec Králové / Městec Králové / Poděbrady při objednávce nad 3000Kč
  •     69Kčrozvoz Hradec Králové / Městec Králové / Poděbrady při objednávce od 200Kč do 3000Kč
  •     99Kč - rozvoz Hradec Králové / Městec Králové / Poděbrady při objednávce do 200Kč

 

Při nákupu nad 3000Kč včetně DPH je dopravné ZDARMA

Dobírka je možná pouze do částky 15000Kč včetně DPH

Osobní odběr

objednané zboží si můžete vyzvednout na provozovně v Městci Králové po potvrzení připravení zboží k odběru po dobu 5 pracovních dnů. Potvrzení Vám přijde na email ihned, jakmile budou veškeré položky Vaší objednávky připraveny k vyzvednutí.

Otevírací doba

Pondělí  až Pátek  9:00-14:00

Mimo tuto dobu po předchozí domluvě.

 

Adresa provozovny

  

Kurýr DPD ( dříve Geis ) - do 24/48 hodin po celé ČR

                                                                                                       Geis

Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky. Potvrzení Vám přijde na email ihned, jakmile budou veškeré položky Vaší objednávky připraveny k odeslání.

Zboží je doručováno v pracovní dny od 9:00 do 18:00. Pokud nebudete kurýrem zastižen, obdržíte do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

Znovuzaslání vrácené zásilky je zpoplatněno dle ceníku dopravy.

 

Česká pošta - Balík do ruky do 24 hodin 

Zboží Vám bude doručeno do 1 pracovních dnů po potvrzení odeslání objednávky. Potvrzení Vám přijde na email ihned, jakmile budou veškeré položky Vaší objednávky připraveny k odeslání. V den expedice obdržíte SMS s informací o doručení balíku. Pokud nebudete doručovatelem zastižen, bude balík uložen na nejbližší poště a budete informováni prostřednictvím SMS a informace do schránky. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, bude zásilka vrácena zpět odesilateli. Znovuzaslání vrácené zásilky je zpoplatněno dle ceníku dopravy.

 

Česká pošta - Balík na poštu do 24 hodin

Zboží bude doručeno na Vámi zvolenou pobočku České pošty do 2 pracovních dnů po potvrzení odeslání objednávky. Potvrzení Vám přijde na email ihned, jakmile budou veškeré položky Vaší objednávky připraveny k odeslání. V den expedice obdržíte SMS s informací o uložení balíku. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, bude zásilka vrácena zpět odesilateli. Znovuzaslání vrácené zásilky je zpoplatněno dle ceníku dopravy.

 

TopTrans - DO 48 HODIN PO CELÉ ČR

Toptrans

Přeprava nadrozměrných zásilek (více jak 150cm délka a obvod 300cm nebo více jak 50kg) po ČR do 2 pracovních dnů od odeslání. Potvrzení Vám přijde na email ihned, jakmile budou veškeré položky Vaší objednávky připraveny k odeslání.

Zboží je doručováno v pracovní dny od 9:00 do 18:00. Pokud nebudete kurýrem zastižen, obdržíte do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

Znovuzaslání vrácené zásilky je zpoplatněno dle ceníku dopravy.

 

Doprava na Slovensko

Nakupovat u nás můžete samozřejmě jako dosud, v českých korunách, při vyplnění kontaktních údajů v košíku se vám po zvolení země Slovensko v dalším kroku zobrazí nabídka doprav a plateb konkrétně pro Vaši zemi.

Kurýr DPD

Geis

Zásilka bude odeslána prostřednictvím kurýrní služby DPD. Zásilka Vám bude doručena druhý pracovní den následující po odeslání, kdy vás bude Kurýr DPD telefonicky kontaktovat, aby s Vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí Vám přibližný čas doručení a další případné náležitosti.

Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení s kontaktem na sebe. S řidičem si samozřejmě můžete dohodnout pozdější termín předání.

 


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde.