UHU

UHU – slepí cokoli už 70 let

Povíme vám příběh, příběh o začátcích a zrození lepidel UHU… Je to již více než 70 let, kdy se v továrně v německém Bühlu vyrobilo první lepidlo značky UHU®. Toto lepidlo s názvem UHU® Alleskleber „lepidlo na všechno“ bylo prvním skutečně čirým lepidlem na světě a stalo se nejprodávanějším v Evropě.

Dnes je stále stejně oblíbené a prodává se v mnoha různých baleních a velikostech.

UHU® nezůstalo stát na místě a brzy vyvinulo široký sortiment lepidel pro lepení nejrůznějších materiálů. Papír, plast, sklo, kůže, dřevo…vše slepí hravě a v okamžiku.


Drží se pevně svým heslem

UHU – slepí cokoli, kdykoli

Dnes znají „černo – žlutá“ lepidla děti i dospělí téměř po celém světě a lepení s UHU® se stalo synonymem pro slovo lepení.

Stále častěji chodí děti do papírnictví a nechtějí lepící tyčinku, chtějí UHU®. Chtějí lepidlo, které je zárukou kvality lepení, kvality použitých surovin při výrobě a ještě má hravý obal. Maminky a dospělí nezapomínají na ekologii a chtějí UHU ReNature® . V nabídce jsou i lepidla, která jsou dermatologicky testována. To vše dnes UHU® nabízí.

Všechna lepidla vyhovují nejmodernějším trendům i nejnovějším bezpečnostním předpisům EU. UHU® si zakládá na bezpečnosti a samozřejmostí jsou dětská i kancelářská lepidla bez rozpouštědel.
Myslíme i na kvalitní uzávěry. Naše lepící tyčinky jsou vybavené patentovanými šroubovacími uzávěry, které zamezí vysychání a nežádoucímu otevření lepidla např. při přenosu ve školní tašce.

Na své si přijdou i domácí kutilové a milovníci lepení modelů.


 
37
110137110

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem