Děrovač kalendářů CP 20
Kód: C-CP-20Detailní popis produktu
Děrovač kalendářů CP 20 je jednoduché zařízení, které se využívá při výrobě půlkruhového výseku pro kroužkovou vazbu kalendářů. Děrovač kalendářů CP 20 je nutné kombinovat s vázacím zařízením.Děrovač kalendářů Cyklos CP 20
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Max. děrovaná vrstva papíru | 3 mm |
| Rozměry stroje | 300 × 250 × 92 mm |
| Rozměry balení | 310 × 260 × 100 mm |
| Hmotnost stroje | čistá 3 kg, hrubá 3,6 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Děrovače, vysekávače a zaoblovače rohů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 02540797 |
| Barva: | Šedá |
| Rozměr (mm): | 300 × 250 × 92 |
| Balení: | 1 ks |
| Záruka (měs): | 24 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



