Doručenky B6 - modrý pruh, pro správní řízení, navlhčovací lepidlo, 1 000 ks
Kód: 322.1019Detailní popis produktu
- Obálka B6 s doručenkou s modrým pruhem
- Samopropisovací provedení s perforací pro snazší odtržení klopy
- Formát: B6
- Rozměry: 17,6 x 12,5 cm
- Barva: bílá
- Pruh: modrý
- Lepení: navlhčovací lepidlo
- Gramáž: 80 g/m2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obálky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Bílá |
| Formát: | B6 |
| gramáž: | 80 g/m2 |
| Max. tloušťka fólie: | papírové |
| Typ dřezu: | doručenky |
| Vnitřní rozměry (š x v x h): | 17,6 x 12,5 cm |
| Druh: | doručenky |
| Kvalita: | standardní |
| Lepení: | navlhčovací lepidlo |
| Provedení: | s odtrhávací klopou a vytrháva |
| Pruh: | s modrým pruhem |
| Lhůta pro uložení: | 10 dní |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



