Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3427 hodnocení
5
3267x
4
89x
3
26x
2
6x
1
39x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
ID
Ivan Divíšek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2018
Funguje to, spokojen.
JL
Josef Laštůvka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.12.2018
první nákup a naprostá spokojenost
FD
František Dvořák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.12.2018
již jsem nakupoval dříve spokojenost zůstává Dvořák F
JM
Jiří Muška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.12.2018
Byl to první nákup a zatím spokojenost
+ rychlost
Děkujeme za Vaši recenzi.
Tým NOBYNET kancelářské potřeby s.r.o.
MM
Městské Muzeum V Ústí Nad Orlicí
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2018
Spokojenost, vše v pořádku
S
Solodoor a.s.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2018
Spokojenost
+ Rychlost
Děkujeme za Vaši recenzi.
Tým NOBYNET kancelářské potřeby s.r.o.
JK
Jana Konvičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2018
Spokojenost
FS
FRANTIŠEK SRB
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2018
Naprostá spokojenost
PH
Pavel Hotovec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2018
Naprostá spokojenost :-)
AH
Antonin Hub
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2018
Rychlé vyřízení. Spokojen.
MD
Marcela Dítětová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2018
Rychlé vyřízení. Spokojena.
LC
Lenka Ceperková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2018
VELMI
MP
Martin Papoušek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2018
Objednávka vyřízena.Vše v pořádku a včas!
+ Rychlé dodání zboží.
Děkujeme za Vaši recenzi.
Tým NOBYNET kancelářské potřeby s.r.o.
LK
Lenka Křupalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2018
Objednávám pravidelně a zboží i doručení je vždy v naprostém pořádku.
AB
Arjana Benešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2018
VŠE V POŘÁDKU
VZ
Vlasta Zemková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2018
Rychlé vyřízení.
OB
Ondřej Bužga
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2018
Zboží skladem, následující pracovní den u nás - tak, jak to má být :)
