Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3427 hodnocení
5
3267x
4
89x
3
26x
2
6x
1
39x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Výborná komunikace, kvalitní zboží.
- Nejsou mi známy.
Výborná komunikace, kvalitní zboží.
+ Rychlost a dobré ceny
- nevím o nich
Doporučuji všem
zboží přišlo v pořádku, rychle,takže jsem spokojena a doporučuji
+ Velký výběr zboží a přehlednost obchodu
+ Pokud se jedná o běžný nákup, pak je asi vše v pořádku. Problémy nastaly při reklamaci.
- Téměř nulová komunikace při vyjednávání reklamace. Na každou odpověď jsem čekala několik dní, jednou dokonce 3 týdny. Žádná reakce ani po urgencích. Nedostala jsem žádný reklamační protokol, jak je uvedeno v obchodních podmínkách, 4 týdny jsem nevěděla, na čem jsem. Po mnoha urgencích jsem nakonec peníze zpět za vadné zboží obdržela.
Dobrý den,
děkuji za Váš příspěvek ač negativní.
K prodlení při reakci na Váš email a urgence došlo tím, že jsem byl v té době na dovolené a reklamace vyřizuji pouze osobně. Po návratu jsem začal Vaši reklamaci samozřejmě okamžitě řešit a zaslal jsem Vám i dobropis.
Za spůsobené komplikace se Vám ještě jednou omlouvám.
S pozdravem za tým NOBYNET Bystrianský.
+ Cena
+ rychlé dodání
- nenašla jsem
doporučuji
+ solidnost
doporučuji nákup
- zboží do dnešního dne nedorazilo (7.3.2014),objednáno 12.2.2014, proto jsem objednávku zrušila.
Dobrý den,
ještě jednou se omlouváme za nedodané zboží. Tonery měly být skladem u dodavatele, ale výrobce nebyl do dnešního dne schopen tonery dodat.
S pozdravem tým NOBYNET
+ Blesková rychlost vyřízení objednávky
+ Nejlepší cena při dodržení kvality
- Výdejna v Praze na Argentinské byla na internetové mapě neurčitě vyznačena. Proto jsem ubral body za komunikaci, ta byla jinak naprosto vyhovující.
Udělal jsem dobrou zkušenost a příště zde nakoupím znovu.
+ ochotně mi poradili
+ rychlost dodání
- -
Velmi doporučuji, vše bylo v pořádku. Snad jediná moje připomínka je, že flipchart bych vybavila bezpečnějším obalem (více polystyrenu do krabice apod.) - aby určitě dorazilo zákazníkům nepoškozené.
+ Rychlost, přehlednost, cena.
Bezproblémový obchod
+ Perfektní komunikace. Rychlé dodání.
- nic
Doporučuji
+ Nabízený produkt dle mých představ,tzn provedení,velikost a cena.
Tento obchod mohu doporučit ostatním z důvodu přehledné nabídky,rychlého,operativního dodání včetně dokladů,řádného zabalení zboží.
vše ok
+ rychlost
- nezjistil jsem
rád doporučuji
nejde ani tak o shrnutí, pouze konstatování, a to, že jedna z položek nebyla původně dodána, což se po telefonickém rozhovoru vysvětlilo a byla dodána se zpožděním, takže nakonec vše ok
velky vyber kancelarskeho zbozi.
