Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3427 hodnocení
5
3267x
4
89x
3
26x
2
6x
1
39x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Včasné vyřízení
Jsem spokojen
+ nakupuji pravidelně,spolehlivost,rychlost
+ Obchod je ochoten řešit problémy a komunikuje.
+ Příznivé ceny.
+ Doprava zdarma.
- Sice byly problémy s dopravou, ale po dohodě přeorganizováno ve prospěch obou stran, takže v pohodě přijímám.
- Co mi vadí víc, že zboží prezentované jako "skladem", je v dnešní době možné odesílat 10 dní. Kdyby bylo napsáno pravdivě, že bude do 14-ti dnů, stejně bych objednal, ale spěchající zákazník se na této informaci nepochybně napálí.
- Zboží, respektive židle k počítači, přišla z boku proseknutá (2,5 cm díra). Při převzetí nemožno zjistit, reklamace a přeposílání takto rozměrného materiálu je mimo mísu, ikdyby byla reklamace uznána.
Z internetu objednávám často, tento obchod bych řadil mezi ty slabší, ikdyž se prodejce snažil. Další chyby nezmiňuji, neboť se týkají výhradně kvality zboží celkového. Za to nehodlám soudit prodejce, ale výrobce, a to v recenzi konkrétního zboží.
Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Dovolím si uvést některé výtky na pravou míru. Co se týče dostupnosti, ta je u kancelářských židlí do 1 týdne. Bylo uvedeno i v den objednání. Objednávku jsme obdrželi 23.1. a odeslali 31.1. což je uváděných 7 dní. Komplikace se změnou přepravce byla způsobena odmítnutím převzetí zásilky Českou poštou z důvodu překročení povolených rozměrů. Vyřešeno změnou dopravce a zasláním po dohodě na jinou adresu.
Poškození židle jste nám bohužel nereklamoval. Reklamace u židlí ADK řešíme obvykle zasláním fotodokumentace dovozci, který zasílá náhradní díly přímo zákazníkům. Reklamovanou židli tak není v naprosté většině případů nikam zasílat.
Děkujeme za pochopení.
Tým NOBYNET kancelářské potřeby s.r.o.
Pro firemního zákazníka snad jen výtka, že faktura nechodí hned po zaplacení elektronicky v PDF, ale je zasílána fyzicky (vytištěná) se zbožím, takže hrozí, že se někde poškodí - a musíte na ni čekat, dokud nepřijde zásilka.
Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Faktury přikládáme přímo ke zboží. Nicméně není problém zaslat na vyžádání emailem formátu PDF
S pozdravem
Tým NOBYNET kancelářské potřeby s.r.o.
+ Rychlé dodání.
+ som spokojný
Komunikace dobra, nalezeni obchodu v Hradci Kralove velmi slozite - zadne smerovky,-maly obchod ve velkem arealu.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel z důvodu komplikovaných vztahů majitelů areálu mezi sebou nám neumožňují umístění navigace. Nicméně na naši stránkách a v potvrzovacím emailu naleznete foto navigaci až k nám.
S pozdravem
Tým NOBYNET kancelářské potřeby s.r.o.
Výborné
+ okamžité odeslání
+ nejlevnější ceny
jsem spokojena se zbožím
Jsem velice spokojen, doporučuji.
Supééééééééééééér rychlé doručení
Standardní průběh: zboží objednáno během víkendu, v pondělí přišel e-mail, že objednávka se vyřizuje, v úterý bylo zboží odesláno, ve středu doručeno.
+ osobní odběr v HK
Rychlé vyřízení objednávky. Jednoduché objednání. Platba přes Twisto.
+ Vše proběhlo v pořádku. Produkt je dárek k Vánocům, tak se uvidí až pod stromečkem. Za vše děkuji.
+ ceny, rychlost
+ objednávka byla vyřízena velmi rychle
- žádná
maximální spokojenost
+ Rychlé dodání
- nevím
Můžu doporučit
+ Mají tonery za dobrou cenu
- -
Za mě všechno v pořádku. Můžu doporučit
