Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3427 hodnocení
5
3267x
4
89x
3
26x
2
6x
1
39x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Skvělá komunikace přímo s majitelem.
Na nic si nehrají, perfektní komunikace super balené zboží!! Max. spokojenost. Doporučuji
+ Zboží skladem
+ Dobrá cena zboží
+ Dobrá cena dopravy
- Žádné neznám
S nákupem v tomto obchodě jsem spokojený! Spokojený jsem i s kvalitou zboží. Po mé zkušenosti obchod doporučuji!
+ bezproblémový způsob objednávky a její vyřízení
- nevidím zápory
všem v okolí a známým doporučuji k využití
+ Široký výběr zboží
Doporučuji, rychlé dodání zboží, kvalitní zboží za dobré ceny
+ levné ceny
+ kvalitní zboží
+ vstřícná obluha
Já jsem spokojen, zboží funguje a to je důležité snad jen prostředí výdejny v Hradci Králové vede přes sklad a člověk si je trochu nejistý jestli vstoupil správně.
+ cena požadovaného zboží
- zatím nevím
ok
+cena
+komunikace a rychlé vyřízení zakázky
+ U vybranych druhu zbozi vyrazne nizsi ceny oproti konkurenci, vyborna komunikace se zakaznikem, rychla expedice zbozi.
- Zvolila jsem vyzvednuti na ulozence. Po zprave o tom, ze je zbozi pripravene k vyzvednuti, jsem ho jela vyzvednout. Obchod byl bez upozorneni uzavren o nekolik hodin drive z tech. duvodu. V poradku, to se muze stat. Po vikendu dalsi zprava, ze z provoznich duvodu maji zavreno a zasilky budou k dispozici az po 1.3. Dalsi den opet zprava, ze pokud zbozi nevyzvednu 2.3. mam smulu. Nakup na eshopu byl naprosto v poradku, ale doporucuji vybrat jiny zpusob doruceni.
+ Kompletní sortiment v oboru
- Ne zcela přehledné značení zboží
Doporučuji
+ Slušné, vstřícné a ochotné jednání
- Nevím o žádné "slabině"
Doporučuji všem, naprostá ochota a vstřícnost, nehrají si na nic, na rozdíl od "velkých", v tv neustále reklamujících, kde skutek utek
+ Nižší ceny tonerů.
- Více kancelářských potřeb.
+ cena
+ rychlost
+ komunikace
- nevím
doporučuji
+ cena
Děkuji za Vaši recenzi, byť jsme od Vás dostali velmi nízké ohodnocení ve všech hodnotících bodech. Předpokládám, že se jedná o omyl, jelikož jsme Vám objednané zboží odesílali na pobočku Uloženky ihned následující den. I informace o odeslání posíláme na email i sms na mobil.
Za tým NOBYNET
Bystrianský Lukáš
Doporučila bych každemu přes internet si zakoupitzboži su spokojena.Děkuji.
+ pohodlné nakupování, rychlé doručení
byla jsem velmi spokojená
+ spolehlivost
+ Sortiment
+ Rychlé dodání
Doporučuji
+ dobrá komunikace s obchodem, vyšli ve všem vstříc
- -
s obchodem jsem byla spokojena
+ Dobré ceny, široký sortiment, rychlost dodávky
+ rychlost,cena, dostupnost
- nezjistil jsem
doporučuji
