Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3427 hodnocení
5
3267x
4
89x
3
26x
2
6x
1
39x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Cena,rychlost.
- nic.
celková spokojenost.
+ rychlost, komunikace, cena
- nevidim
plně doporučuji
+ rychlost
+ spolehlivost
+ solidní ceny
- neznám
bezproblémové nakupování
+ velký výběr z bohatého sortimentu
- netuším- žádné jsem nezjistila
doporučuji
+ Skvělá komunikace se zákazníkem.
+ Rychlost vyřízení objednávky.
+ Ochota poradit zákazníkovi.
+ Rychlá reakce na dotaz na facebooku.
- Obchod nemá žádné slabiny, jen dopravce mi nepotěšil. Do schránky mi byla vhozena výzva na vyzvednutí zásilky s poznámkou, že se pošťák nedovolal a na telefonu žádný zmeškaný hovor. Nicméně za to nemůže obchod, ale Česká pošta.
S obchodem a komunikací jsem byla velmi spokojena. Doporučuji. Zboží mě více než potěšilo.
Rychlé jednání.
+ Spolehlivost
- Žádné
Doporučuji všem
+ rychlost
+ výběr zboží doma v klidu
Rychlé jednání. Jediný z podobných obchodů nabídl žádané zboží za dostupnou cenu. Obchod doporučuji.
+ Nejen výborná cena ale i kvalita. Byl jsem velmi mile překvapen.
+ Poměr cena / výkon
- nevím
Dobrá zkušenost
+ -rychlost vyřízení objednávky
- rychlost, spolehlivost, proto doporučuji zde nakupovat
+ rychlost doručení
+ přehledné stránky
+ výborná komunikace
+ krátká dodací lhůta
Dobrá cena, ochotně mi telefonicky poradili s výběrem, krátká dodací lhůta. Během všech kroků od objednávky po doručení jsem byla vždy informována, co se s mojí objednávkou děje. Jsem spokojená, takto by to mělo vypadat. Doporučuji a ráda nakoupím znovu.
+ levné
- nevím o slabinách
doporučila bych ostatním
+ Sehnala jsem tu zboží, které jsem marně sháněla v kamenných papírnictvích i na internetu.
- Škoda, že není v Praze možnost osobního odběru, poštovné prodražuje drobné položky. Ale na druhou stranu poštovné 50,- je snad nejnižší, co jsem kdy u internetových obchodů viděla.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi. Doplňuji, že v Praze a v dalších městech lze zboží vyzvenout na pobočkách Uloženky za 25Kč.
S pozdravem za tým NOBYNET
Bystrianský Lukáš
+ Vyber zbozi
+ Ceny
Super
+ osobní odběr v HK
+ solidní cena
+ Přehlednost, rychlost, kvalita a výborná cena.
- Jsem velmi spokojená.
Doporučuji
+ solidnost
- nevím o nich
doporučuji
