Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3427 hodnocení
5
3267x
4
89x
3
26x
2
6x
1
39x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ příjemná rychlost vyřízení obchodu
+ široký sortiment, dobré ceny
široký sortiment zboží, velmi dobré ceny, rychlé dodání, maximální spokojenost
+ vyhovující sortiment
+ rychlá dodávka
- žádné
určitě doporučil
+ Vše v absolutním pořádku, perfektní komunikace a pomoc před nákupem.
Mohu jen doporučit, vědí co prodávají a rozumí tomu, rád se opět na tento obchod obrátím, až budu řešit další potřebné do kanceláře..
+ rychlá dodávka
perfektní
Obchod rychlý, zboží pečlivě zabaleno. Jen ta komunikace...vázne, na maily není odpovídáno.
+ Vyskytol sa maličký problém ale bol rýchlo vyriešený k mojej spokojnosti
Doporučuji! vše proběhlo v pořádku
+ xx
- xx
xx
+ komunikují..zatím první firma, která mi odpověděla ihned, bez potíží..
+ teda asi ne ještě jsem tu cartridge nedal do tiskárny
- asi žádné
vše ok
+ v jiném obchodě nebylo a když závazně objednájí tak asi za trojnásobek vaší ceny
děsně málo nakupuji na internetu,jsem stará škola co koupím chci nejdřív vidět , ale když není jiná možnost,tak je to výhodné
Alespoň v mém případě spolehlivý internetový obchod
+ rychloust, spolehlivost
- nic
super
+ Rychlost dodání.
Maximální spokojenost.
Já chtěl nakoupit, oni chtěli prodat... Tak nějak to má vypadat. Před polednem jsem objednal, druhý den zboží dorazilo - plná spokojenost.
+ Dobré ceny,velký výběr zboží.
- O žádných nevím.
Obchod určitě doporučuji a určitě zde nakoupím znovu.
+ Výborná cena, rychlost, spolehlivost, dostatečně široký sortiment.
Nakupujte. Výborná cena, rychlost, spolehlivost, dostatečně široký sortiment.
+ Výborná cena
+ Rychlé dodání
+ Přehledné stránky
V tomto obchodě jsem nakoupila, protože měli výborné ceny tonerů i dopravy.
+ - přehlednost, cena
Co se týče obchodu Nobynet, tam bylo vše perfektní, když jsem tam volala, pánové bili milí, ochotní, poradili, všechno super. Zádhrel pak nastal následně u PPL, kteří záasilku rozdělili na třetinu přičemž první třetinu přivezli v pondělí a zbytečk až ve středu. A firma nobynet o tom neměla ani potuchy, takže na PPl v tomto bacha :-) Nobynet doporučuji!!!! Všema deseti!
