Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3427 hodnocení
5
3267x
4
89x
3
26x
2
6x
1
39x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ rychlost a preciznost
- žádné
doporučuji
+ Dobra cena
+ Doruceni PPL
- Pomale zpracovani objednavky a odeslani
- Padají stránky E-shopu, trvá dlouho a neustále se musí vyplňovat jedno a to samé.
+ rychlost
+ cena žádaného výrobku (laminovací folie)
OK
našel jsem zde to co jsem potřeboval a vše proběhlo bez problému a rychle určitě bych doporučil
+ Byl to druhý nakup v tomto obchodě a byli jsme spokojeni. Široký výběr, dobré ceny, skvělá komunikace a rychlé dodání. Sleva na další nákup.
Doporučuji!
+ Možnost vyzvednutí zboží na prodejně v místě bydliště (úloženka), výhodná cena za zboží.
- Byl to první obchod, zatím slabiny jsem nenašel.
Velice dobré, rychlé doručení, výhodná cena za zboží.
+ rychlost dodání zboží
+ cenová dostupnost
+ přiměřená kvalita
- neznám slabiny
bezproblémové obchodování
+ Nákup z domu.
+ Přijatelná cena.
- Neznám.
Doporučoval bych,jak pro cenu,tak i pro rychlost dodání. Rozhodně i já opět nákup v tomto obchodě využiji.
+ dobré ceny
- delší doprava
dobrý obchod za dobrou cenu
+ rychlost, ochota
- neznám
doporučuji
+ Dobrá cena.
- O žádnych nevím
Dorá komunikace, dodání zboží.
+ klid a pohodu při nákupu
- nevím
jsem spokojen - doporučuji
+ cena, rychlost
+ pohodlné , spolehlivé, rychlé
- slabiny nevidím, snad horší kvalita potahové látky na pohovce, krčí se.
doporučuji
- Dobrý den, jako hlavní věc v objednávce byla bílá tabule popisovací fixem. Telefonicky jsem se u Vás informoval, že ji lze pověsit i na výšku. Odpověď zněla, že ano, že se rohy odklopí a pojízdné úchyty přemístí na kratší stranu. Nebylo tomu tak. Plastové rohy byly přinýtovány. Bylo nutno nýty odvrzat a potom šla provést úprava, čímž jsme ale pozbyli nároku na případnou pozdější reklamaci. Informace pracovníka nebyla pravdivá. Zároveň jsem jiné zboží objednával v jiné firmě. Vaše zboží přišlo o týden později. Chloupek
Dobrý den,
tento příspěvek byl určen pro jiný eshop. Níže je uveden email od zákazníka s vysvětlením.
Dobrý den,
před chvílí jsem ohodnotil nákup ve vašem obchodě, ale došlo k záměně firem. Výtka patřila jiné firmě.
Nákup ve vašem obchodě byl bez závad. Omlouvám se za reakci.
Hezký den.
+ objednávka z domova
- nevím
Přišlo, co mělo. Jedno zboží, co nebylo skladem mi bylo přislíbeno dodat později už bez poštovného. Takže solidní jednání.
+ Byl jsem spokojen jak s cenou, tak se službami(balení zboží, rychlost dodání).
- Žádné
Doporučuji
+ osobní přístup
- žádné
Doporučuji!
