Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3427 hodnocení
5
3267x
4
89x
3
26x
2
6x
1
39x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ osobní odběr
rychlé dodání na určené místo, doporučuji
+ přijatelná cena
- nemá
doporučuji
Jednoduchost, dobrá cena.
+ rychlost, příznivé ceny
- úzký sortiment
doporučuji
+ Příznivé ceny kanc. příslušenství, slušný výběr všeho podstatného, zdvořilá a ochotná komunikace se zákazníkem.
- Trochu vyšší ceny u flipchartů (alespoň toho, který mám já). Snad malá výtka v tom, že u dostupnosti zboží mají bod "skladem", kde uvádí, že "Zboží je skladem na externím skladu. K odeslání či převzetí na provozovně je připraveno obvykle do druhého pracovního dne při objednávce uskutečněné do 12:30." Fakt je, že zde mají slůvko "obvykle", takže nelžou. Nicméně třeba já jsem na zboží čekal asi týden, protože to "obvykle" se nenaplnilo. Nešlo o nic fatálního, ten týden mě nezabil, co neměli, poslali nakonec extra na vlastní náklady. Pouze bych místo "skladem" uvedl třeba "externí sklad - dodávka může trvat do týdne"
Vcelku příznivý dojem - tento obchod lze zcela jistě doporučit.
+ - velmi příznivé ceny
- - nevím
- byl jsem spokojen
+ Bleskové dodání, objednávka byla odpoledne asi kolem 16.hodiny a druhý den v 9 ráno jsem zboží měl doma. To je maximální spokojenost.
- V mém případě o žádné nevím
Můžete očekávat maximální spokojenost!
+ přehlednost a výhodné ceny
- -
Doporučuji
+ rychlost dodání, kvalitní zboží
- lepší grafické zpracování stránek
doporučuji
+ zajímavý sortiment,cena
- horší informovanost o stavu objednávky.Neměl jsem možnost zjistit, kdy zboží opravdu dorazí.
+ blízkost
+ rychlé jednání
+ Zboží skladem
+ Dobrá cena
Slušná cena,zboží skladem rychlé doručení. Zkušenosti pouze dobré, tak že můžu jen doporučit.
+ rychlost
+ spolehlivost
I přes poškozené zboží, ostatním zákazníkům obchod doporučuji právě proto, že zboží mi bylo obratem vyměněno.
+ Rychlost, spolehlivost
- nevim
cena.komunikace,rychlost
+ přehlednost
- nic jsem neshledala
Byla jsem spokojena, nezaznamenala jsem žádný problém!
naprosto bezproblémové nakupování
+ nízká cena
- žádné
O.K.
