Hřbety násuvné Eurosupplies 10 mm černé, 60-80 listů, (50 ks)
Kód: LAMBAGWE10NDetailní popis produktu
Hřbety násuvné Eurosupplies pro 60 - 80 listů/80 g papíruDoplňkové parametry
| Kategorie: | Násuvné hřbety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8595188066129 |
| ? Počet listů: | 60 - 80 listů / 80g papíru |
| Barva: | Černá |
| Formát: | A4 |
| Počet kusů v balení: | 50 ks |
| Šířka obalu: | 10 |
| Výška obalu: | 4 |
| Hloubka obalu: | 32 |
| Složení obalu: | papír |
| EAN: | 8595188066129 |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| Jednotka: | 50 ks balení |
| Materiál: | plastové |
| Počet balení v kartonu: | 20 |
| Typ vazby: | násuvný hřbet |
| Značka: | Eurosupplies |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



