Kovové hřbety Eurosupplies (3/1") 12,7 mm černé
Kód: LAMRMWE34DR12N100Detailní popis produktu
pro 81-100 listů/80 g papíruDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové hřbety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8595188066020 |
| ? Rozteč děrování: | 3:1" (34 otvorů) |
| ? Počet listů: | 81 - 100 listů / 80g papíru |
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v balení: | 100 ks |
| Šířka obalu: | 32 |
| Výška obalu: | 8 |
| Hloubka obalu: | 30 |
| Složení obalu: | papír |
| EAN: | 8595188066020 |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| Jednotka: | 100 ks balení |
| Materiál: | kovové |
| Počet balení v kartonu: | 10 |
| Průměr hřbetu: | 12,7 mm |
| Průměr kovového hřbetu: | (1/2') - 12,7 mm |
| Typ vazby: | kroužková kovová 3/1' |
| Značka: | Eurosupplies |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



