Kovové hřbety Eurosupplies (3/1") 14,3 mm bílé 50 ks
Kód: LAMRMWE34DR14BL50Detailní popis produktu
pro 101-120 listů/80 g papíruDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové hřbety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8595188066044 |
| ? Rozteč děrování: | 3:1" (34 otvorů) |
| ? Počet listů: | 101 - 120 listů / 80g papíru |
| Barva: | Bílá |
| Počet kusů v balení: | 50 ks |
| Šířka obalu: | 33 |
| Výška obalu: | 6 |
| Hloubka obalu: | 22 |
| Složení obalu: | papír |
| EAN: | 8595188066044 |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Jednotka: | 50 ks balení |
| Materiál: | kovové |
| Počet balení v kartonu: | 10 |
| Průměr hřbetu: | 14,3 mm |
| Průměr kovového hřbetu: | ( 9/16' ) - 14,3 mm |
| Typ vazby: | kroužková kovová 3/1' |
| Značka: | Eurosupplies |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



