Ozdobné obálky - DL, 120 g/m2, magnolie, 10 ks
Kód: 322.1071Detailní popis produktu
- Elegantní ozdobné obálky s efektním zdobením s květinovým motivem magnolie
- Skvělá volba nejen pro korespondenci a přání, vhodné též na dárkové poukázky a vouchery
- Formát obálky: DL (110 x 220 mm)
- Gramáž papíru: 120 g/m2
- Balení obsahuje 10 ks
- Navlhčovací lepidlo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obálky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5903069064288 |
| Barva: | béžová |
| Formát: | DL |
| gramáž: | 120 g/m2 |
| Max. tloušťka fólie: | papírové |
| Typ dřezu: | ozdobné |
| Vnitřní rozměry (š x v x h): | 11,4 x 16,2 cm |
| Značka: | Galeria Papieru |
| Druh: | obálky |
| Lepení: | navlhčovací lepidlo |
| Provedení: | hladké |
| Motiv: | květinový |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



