Platinet PFS5110 antistatická univerzální čistící pěna na skleněné povrchy 400 ml
Kód: PLAPFS5110Detailní popis produktu
Pěna s antibakteriálním účinkem je ideální pro monitory, kopírky, skenery i domácí spotřebiče. Skvěle odstraňuje mastné skvrny, prach, usazeniny z nikotinu a další běžné nečistoty. Díky svému složení nezanechává na čištěném povrchu žádné šmouhy. Pravidelné používání zajišťuje čistotu a dlouhodobou ochranu proti prachu. Je nepostradatelným pomocníkem pro údržbu skleněných ploch v kanceláři. Bezpečnostní informace: používejte výhradně v souladu s pokyny výrobce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5907595426084 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 7 |
| Výška obalu: | 20 |
| Hloubka obalu: | 7 |
| EAN: | 5907595426084 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Objem: | 0,4 L |
| Počet balení v kartonu: | 24 |
| Použití: | na brýle, na monitory, na okna, na povrchy, na skla, odmaštění, Univerzální |
| Požadované vlastnosti: | Dezinfekční |
| Produktové číslo: | PFS5110 |
| Rozměry (Š x V x H): | 65mm x 200mm x 65mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



