Platinet PFS5120 antistatická čistící pěna na plasty 400 ml
Kód: PLAPFS5120Detailní popis produktu
Přípravek efektivně zbavuje plasty prachu, mastnoty, otisků prstů i zbytků nikotinu. Je vhodný pro čištění těl monitorů, tiskáren, kopírek a další kancelářské techniky. Pěna má dezinfekční vlastnosti, čímž pomáhá udržovat hygienickou čistotu vašich zařízení. Po aplikaci nezanechává šmouhy a působí proti následnému usazování prachu. Je bezpečná a šetrná k povrchům běžně používaným v IT a kancelářích. Produkt neobsahuje chemickou látku freon a je bezpečný pro životní prostředí. Bezpečnostní informace: používejte výhradně v souladu s pokyny výrobce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5907595426091 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 7 |
| Výška obalu: | 20 |
| Hloubka obalu: | 7 |
| EAN: | 5907595426091 |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Objem: | 0,4 L |
| Počet balení v kartonu: | 24 |
| Použití: | na monitory, na nábytek, na povrchy, odmaštění, Univerzální |
| Požadované vlastnosti: | Dezinfekční |
| Produktové číslo: | PFS5120 |
| Rozměry (Š x V x H): | 65mm x 200mm x 65mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



