Platinet PFS5130 stlačený vzduch na čištění 400 ml
Kód: PLAPFS5130Detailní popis produktu
Produkt je ideální pro suché čištění elektroniky, kde nelze použít mokré metody. Snadno vyfouká nečistoty z klávesnic, vnitřků počítačových skříní, tiskáren nebo jemné mechaniky. Je nepostradatelný pro údržbu fotovybavení, pokladen a telekomunikačních zařízení. Díky vysokému tlaku dosáhne i do těch nejmenších štěrbin. Upozorňujeme, že se jedná o hořlavý produkt, proto jej používejte podle návodu. Produkt neobsahuje chemickou látku freon a je bezpečný pro životní prostředí. Bezpečnostní informace: používejte výhradně v souladu s pokyny výrobce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5907595426107 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 7 |
| Výška obalu: | 27 |
| Hloubka obalu: | 42 |
| EAN: | 5907595426107 |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Objem: | 0,4 |
| Počet balení v kartonu: | 24 |
| Použití: | odstranění zašlé špíny |
| Produktové číslo: | PFS5130 |
| Rozměry (Š x V x H): | 65mm x 200mm x 65mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



