Platinet PFS5160G stlačený vzduch na čištění se spouští 600 ml
Kód: PLAPFS5160GDetailní popis produktu
Díky ergonomické spoušti umožňuje tento 600ml sprej přesné a pohodlné dávkování tlaku vzduchu. Účinně odstraňuje prach z klávesnic, útrob počítačů, kopírek a jemných mechanických zařízení. Je perfektním řešením pro čištění míst, kde hrozí poškození vlhkostí. Doporučuje se zejména pro IT techniky a údržbu kancelářské techniky. Upozorňujeme, že se jedná o hořlavý produkt, proto jej používejte podle návodu. Bezpečnostní informace: používejte výhradně v souladu s pokyny výrobce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5907595450850 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 7 |
| Výška obalu: | 29 |
| Hloubka obalu: | 7 |
| EAN: | 5907595450850 |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Objem: | 0,6 L |
| Počet balení v kartonu: | 12 |
| Produktové číslo: | PFS5160G |
| Rozměry (Š x V x H): | 65mm x 292mm x 65mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



