Platinet PFS5420 čistící roztok na magnetické tabule 250 ml
Kód: PLAPFS5420Detailní popis produktu
Sprej je vhodný k intenzivnímu používání ve školách, na univerzitách a v kancelářích. Účinně odstraňuje stopy popisovačů, zanechává povrch lesklý a má antistatický účinek. Stačí nastříkat na hadřík, setřít a následně povrch vyleštit do sucha. Udržuje tabule v perfektním stavu pro každodenní psaní a prezentace. Bezpečnostní informace: používejte výhradně v souladu s pokyny výrobce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 5907595461207 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 4 |
| Výška obalu: | 21 |
| Hloubka obalu: | 4 |
| Složení obalu: | Papír |
| EAN: | 5907595461207 |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Konzistence: | rozprašovač, sprej |
| Objem: | 0,250 L, 250 ml |
| Počet balení v kartonu: | 20 |
| Použití: | odmaštění, odstranění zašlé špíny |
| Produktové číslo: | PFS5420 |
| Rozměry (Š x V x H): | 45mm x 210mm x 45mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



