Platinet PFS5430 vatové tyčinky pro čištění klávesnic 12 ks
Kód: PLAPFS5430Detailní popis produktu
Plastové tyčinky jsou zakončeny jemnou pěnou, která je šetrná k citlivým povrchům a nepoškrábe je. Součástí sady jsou dvě ampule antistatického čistícího roztoku bez obsahu alkoholu. Skvěle odstraňují prach, mastnotu a nečistoty z úzkých štěrbin elektronických zařízení. Jsou ideální pro detailní čištění kláves, dálkových ovladačů a další jemné techniky. V balení 12 tyčinek k jednorázovému použití. Bezpečnostní informace: používejte výhradně v souladu s pokyny výrobce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5907595431552 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 10 |
| Výška obalu: | 19 |
| Hloubka obalu: | 2 |
| EAN: | 5907595431552 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Počet balení v kartonu: | 20 |
| Počet kusů: | 12 ks |
| Produktové číslo: | PFS5430 |
| Rozměry (Š x V x H): | 100mm x 190mm x 15mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



