Platinet PFS5520 čistící roztok na LCD 250 ml
Kód: PLAPFS5520Detailní popis produktu
Čisticí prostředek pro LCD monitory a plazmové obrazovky. Nezanechává žádné šmouhy ani usazeniny. Ideální pro každodenní péči o obrazovky, chrání je před hromaděním prachu a nečistot. Bezpečnostní informace: používejte výhradně v souladu s pokyny výrobce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5907595426350 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 5 |
| Výška obalu: | 20 |
| Hloubka obalu: | 5 |
| EAN: | 5907595426350 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Objem: | 0,250 L |
| Počet balení v kartonu: | 20 |
| Použití: | na brýle, na monitory, na skla |
| Produktové číslo: | PFS5520 |
| Rozměry (Š x V x H): | 49mm x 195mm x 49mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



