Platinet PFS5830 vlhčené čistící ubrousky na LCD 11x9,4 cm 100 ks
Kód: PLAPFS5830Detailní popis produktu
Vlhčené ubrousky určené zejména pro čištění LCD/TFT obrazovek, notebooků, TV. Ubrousky mají antistatický a antibakteriální účinek, neobsahují alkohol a jsou nehořlavé. Obsah balení: 100 ks.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5907595426138 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 8 |
| Výška obalu: | 13 |
| Hloubka obalu: | 4 |
| EAN: | 5907595426138 |
| Hmotnost: | 0.135 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Počet balení v kartonu: | 12 |
| Počet kusů: | 100 ks |
| Použití: | na brýle, na monitory, na skla, Univerzální |
| Požadované vlastnosti: | Dezinfekční |
| Produktové číslo: | PFS5830 |
| Rozměry (Š x V x H): | 74mm x 124mm x 33mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



