Platinet PFS5855 vlhčené čistící ubrousky na sklo a plasty 100 ks
Kód: PLAPFS5855Detailní popis produktu
Univerzální vlhčené čistící ubrousky jsou určeny pro péči o LED a LCD displeje, TFT monitory, notebooky, klávesnice a další skleněné a plastové prvky elektronických zařízení. Antistatický a antibakteriální účinek. Neobsahuje žádný alkohol. Nehořlavé. Trvanlivost: neotevřené vydrží ve stejné kvalitě cca 30 měsíců. Obsah 100ks ubrousků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5907595426381 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 8 |
| Výška obalu: | 18 |
| Hloubka obalu: | 8 |
| EAN: | 5907595426381 |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Počet balení v kartonu: | 12 |
| Počet kusů: | 100 ks |
| Použití: | na brýle, na monitory, na nábytek, na povrchy, na skla, Univerzální |
| Produktové číslo: | PFS5855 |
| Rozměry (Š x V x H): | 80mm x 175mm x 80mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



