Platinet PFS6255 čistící gel na LCD 250 ml + utěrka z mikrovlákna
Kód: PLAPFS6255Detailní popis produktu
Čistící gel Platinet na LCD obrazovky je speciální produkt ideální pro odstraňování mastnoty, prachu a otisků prstů z LCD obrazovek, televizorů, smartphonů, notebooků, tabletů a dalších skleněných povrchů. Výrobek nezanechává šmouhy, má antistatické vlastnosti a neobsahuje alkohol. Obsah 250 ml. Sada obsahuje hadřík z mikrovlákna 15 x 18 cm, který zajišťuje snadné a efektivní čištění. Použití: vypněte zařízení, nastříkejte malé množství gelu na obrazovku a poté důkladně otřete utěrkou z mikrovlákna. Bezpečnostní informace: používejte výhradně v souladu s pokyny výrobce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 5907595426374 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 4 |
| Výška obalu: | 21 |
| Hloubka obalu: | 4 |
| Složení obalu: | Papír |
| EAN: | 5907595426374 |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Objem: | 0,250 L |
| Počet balení v kartonu: | 20 |
| Použití: | na monitory |
| Produktové číslo: | PFS6255 |
| Rozměry (Š x V x H): | 45mm x 210mm x 45mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



