Platinet PFSLR sprej na odstraňování etiket 400 ml
Kód: PLAPFSLRDetailní popis produktu
Sprej je vhodný pro použití na nesavých materiálech, jako jsou počítače, tiskárny, regály nebo prodejní automaty. Poradí si nejen s etikety, ale i s nečistotami od inkoustu nebo lihových fixů. Stačí nanést na štítek, počkat dvě minuty a následně jej jednoduše odstranit. Pro dokonalé dočištění zbytků lepidla lze aplikaci krátce zopakovat a povrch otřít. Bezpečnostní informace: používejte výhradně v souladu s pokyny výrobce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5907595451963 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 7 |
| Výška obalu: | 20 |
| Hloubka obalu: | 7 |
| EAN: | 5907595451963 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Konzistence: | rozprašovač, sprej |
| Objem: | 0,4 L |
| Počet balení v kartonu: | 24 |
| Použití: | odstranění samolepek |
| Produktové číslo: | PFSLR |
| Rozměry (Š x V x H): | 65mm x 200mm x 65mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



