Platinet PFSPCK06 čistící roztok na LCD 125 ml + utěrka z mikrovlákna
Kód: PLAPFSPCK06Detailní popis produktu
Tento roztok bezpečně odstraňuje otisků prstů a prach z mobilů, tabletů či TV. Díky antistatickým vlastnostem zůstávají obrazovky déle čisté a bez šmouh. Balení obsahuje kvalitní utěrku z mikrovlákna o rozměru 15x18 cm pro snadnou aplikaci. Absence alkoholu zaručuje, že přípravek nepoškodí ani ty nejcitlivější povrchy moderní elektroniky. Balení je ideální pro cestování nebo do zásuvky psacího stolu. Bezpečnostní informace: používejte výhradně v souladu s pokyny výrobce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5907595461214 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 4 |
| Výška obalu: | 18 |
| Hloubka obalu: | 4 |
| EAN: | 5907595461214 |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Objem: | 125 ml |
| Počet balení v kartonu: | 20 |
| Použití: | na monitory, na skla |
| Produktové číslo: | PFS-PCK06 |
| Rozměry (Š x V x H): | 38mm x 175mm x 38mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



