Platinet PFST5144 antistatická čistící pěna na LCD 400 ml
Kód: PLAPFS5144Detailní popis produktu
Pěna perfektně odstraňuje mastnotu, prach a zbytky nikotinu. Je navržena tak, aby byla maximálně bezpečná k citlivým povrchům moderních obrazovek. Pěna zamezuje vzniku statického náboje, čímž snižuje opětovné usazování prachu. Po vyčištění zůstává povrch křišťálově čistý a zcela bez šmouh. Ideální pro pravidelnou údržbu monitorů a televizorů. Bezpečnostní informace: používejte výhradně v souladu s pokyny výrobce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5907595426114 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 7 |
| Výška obalu: | 20 |
| Hloubka obalu: | 7 |
| Složení obalu: | Papír |
| EAN: | 5907595426114 |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Objem: | 0,4 L |
| Počet balení v kartonu: | 24 |
| Použití: | na monitory |
| Produktové číslo: | PFS5144 |
| Rozměry (Š x V x H): | 65mm x 200mm x 70mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



