Platinet PMPB1020C Powerbanka 10000 mAh 20W Power Delivery, 2xUSB-C, 1xUSB-A, kabel USB-C 1m, černá
Kód: PLAPMPB1020CDetailní popis produktu
PMPB1020C je kompaktní powerbanka s kapesními rozměry a kapacitou 10 000 mAh při 3,7 V. Ideální pro lidi, kteří potřebují přenosný zdroj energie k nabíjení svých mobilních zařízení, jako jsou smartphony, hudební přehrávače, tablety. Powerbanka je vybavena technologií Power Delivery (PD) s výkonem 20W, umožňující rychlé nabíjení zařízení kompatibilních s tímto standardem. Díky několika výstupním portům - jednomu portu USB-A a dvěma portům USB-C - můžete nabíjet různá zařízení současně. Jeden z USB-C portů slouží i k nabíjení samotné powerbanky. Sada obsahuje 100 cm kabel USB-C na USB-C, který usnadňuje nabíjení vašich zařízení. Na plášti je digitální indikátor, který umožňuje sledovat úroveň nabití powerbanky, takže vždy víte, kolik energie ještě zbývá spotřebovat. Powerbanka má integrovaný USB-C kabel, takže se nemusíte obávat, že jste jej zapomněli doma nebo v autě. Technické specifikace: Kapacita: 10000mAh při 3,7V (7400mAh při 5V) Celkový výkon: 20W PD Porty: 1x USB-A, 2x USB-C Výstup USB-A: DC 5V-4,5A/5V-3A/9V-2A/12V-1,5A Výstup typu C: 5V-3A/9V-2,22A/12V-1,67A Kabel USB-C na USB-C, 100 cm dlouhý Kompaktní a pohodlné na přenášeníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Powerbanky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5907595460118 |
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 7 |
| Výška obalu: | 10 |
| Hloubka obalu: | 4 |
| Složení obalu: | Papír |
| Adaptér součástí balení: | ne |
| Bezdrátové nabíjení: | ne |
| Délka kabelu: | 1 m |
| Displej: | ano |
| EAN: | 5907595460118 |
| Fast Charge: | ano |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Kapacita: | 10000 mAh |
| Materiál: | kov, plast |
| Max. výstupní napětí: | 12 V |
| Max. výstupní proud: | 4,5 A |
| Max. výstupní výkon: | 20 W |
| Min. výstupní napětí: | 5 V |
| Min. výstupní proud: | 1,5 A |
| Náklady na recyklaci: | 1.20 |
| Napájecí kabel součástí balení: | ano |
| Počet balení v kartonu: | 50 |
| Počet výstupů: | 3 |
| Pro notebooky: | ne |
| Pro tablety: | ano |
| Pro telefony: | ano |
| Produktové číslo: | PMPB1020C |
| Rozměry (Š x V x H): | 62mm x 88mm x 27mm |
| Skupina elektrozařízení: | 5-14-5b |
| Solární: | ne |
| Svítilna: | ne |
| Typ článků: | Li-Ion |
| USB-A konektor: | 1 |
| USB-C konektor: | 2 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
| Zvýšená odolnost: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



