Platinet PMPB10SETB SET 3v1 Powerbanka 10000 mAh, Nabíječka 20W Power Delivery, kabel USB-C 1m, černá
Kód: PLAPMPB10SETBDetailní popis produktu
Set 3v1, s kterým udržíte vaše mobilní zařízení vždy plné energie a nebudete se na cestách muset dále stresovat rychle se snižujícím stavem baterie. Set obsahuje: - Powerbanku o kapacitě 10000mAh s třemi porty: 1xUSB-C; 2xUSB-A, který zajistí výkon až 20W při nabíjení s technologií PD (Power Delivery). - Síťová nabíječka o výkonu 20W s technologií PD a USB-C konektorem - Kabel USB-C / USB-C o délce 100 cm, zajišťující stabilní maximální výkon s obou nabíjecích zařízení Hlavní vlastnosti: Kapacita: 10 000 mAh / 3,7 V 20W PD nabíječka: Technologie Power Delivery 3.0 Délka kabelu: 100 cm (USB-C na USB-C) Výstupní porty: 2x USB-A, 1x USB-C Rychlé nabíjení: Ano (PD 3.0) Barva: Černá Technické specifikace PWB: Vstup: USB-C: 5V/2A, 9V/2A, 12V/1,5A Výstup: USB-A/USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (PD 3.0) Nabíječka Vstupní napětí: 100-240V AC, 50/60Hz Výstup: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (PD 3.0) Rozměry a hmotnost: Powerbanka: 149 x 67 x 17 mm, 150 g Nabíječka: 80 x 43 x 28 mm, 49 gDoplňkové parametry
| Kategorie: | Powerbanky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 5907595459938 |
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 8 |
| Výška obalu: | 16 |
| Hloubka obalu: | 3 |
| Složení obalu: | Papír |
| Adaptér součástí balení: | ano |
| Bezdrátové nabíjení: | ne |
| Délka kabelu: | 1 m |
| Displej: | ne |
| EAN: | 5907595459938 |
| Fast Charge: | ano |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Kapacita: | 10000 mAh |
| Materiál: | kov, plast |
| Max. výstupní napětí: | 12 V |
| Max. výstupní proud: | 3 A |
| Max. výstupní výkon: | 20 W |
| Min. výstupní napětí: | 5 V |
| Min. výstupní proud: | 1.67 A |
| Náklady na recyklaci: | 1.20 |
| Napájecí kabel součástí balení: | ano |
| Počet balení v kartonu: | 20 |
| Počet výstupů: | 3 |
| Pro notebooky: | ne |
| Pro tablety: | ano |
| Pro telefony: | ano |
| Produktové číslo: | PMPB10SETB |
| Rozměry (Š x V x H): | 67mm x 150mm x 17mm |
| Skupina elektrozařízení: | 5-14-5b |
| Solární: | ne |
| Svítilna: | ne |
| Typ článků: | Li-Ion |
| USB-A konektor: | 2 |
| USB-C konektor: | 1 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
| Zvýšená odolnost: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



