Platinet PMPB2070 Powerbanka 20000 mAh 70W Power Delivery, 1xUSB-C, 1xUSB-A, kabel USB-C 1m, černá
Kód: PLAPMPB2070Detailní popis produktu
PMPB2070 je moderní a mimořádně účinný zdroj energie určený pro uživatele, kteří oceňují rychlé nabíjení, mobilitu a prémiovou kvalitu. Díky použití lithium-iontových článků třídy EV (elektrické vozidlo) – stejných jako ty v elektromobilech – nabízí zařízení nadprůměrnou odolnost, stabilitu a bezpečný provoz . PMPB2070 – rychlá, kompaktní a spolehlivá. Další výhodou je vestavěný kabel USB-C, který eliminuje potřebu dalších kabelů – vždy připraven k použití, ideální pro cestování a každodenní použití. Hlavní vlastnosti: Rychlé nabíjení 70W Power Delivery – snadno nabije notebooky, konzole, tablety a chytré telefony v krátkém čase. Prémiové články pro elektromobily – delší životnost, vysoká odolnost proti přehřátí a více než 500 nabíjecích cyklů. Vestavěný kabel USB-C – vždy po ruce, eliminuje potřebu samostatných kabelů. Kompaktní a lehký – pouze 368 g, ideální do batohu, tašky nebo kapsy. Více portů – port USB-C (PD70W) a port USB-A poskytují všestrannost a možnost nabíjení více zařízení současně. Technické specifikace: Kapacita: 20000 mAh (3,65 V, 73 Wh) Vstup: USB-C / vestavěný kabel USB-C: 5 V/3 A až 20 V/3,5 A (PD 70 W) Výstup: USB-C / vestavěný kabel USB-C: 5 V/3 A až 20 V/3,5 A (PD 70 W) USB-A: 5–10 V/2,25 A, 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A Typ baterie: Lithium-iontová baterie pro elektromobily Doba nabíjení: >500 cyklů Rozměry: 158,1 x 62,6 x 26,3 mm Čistá hmotnost: 368 g Barva: ČernáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Powerbanky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 5907595463218 |
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 7 |
| Výška obalu: | 18 |
| Hloubka obalu: | 4 |
| Složení obalu: | Papír |
| Adaptér součástí balení: | ne |
| Bezdrátové nabíjení: | ne |
| Délka kabelu: | 1 m |
| Displej: | ano |
| EAN: | 5907595463218 |
| Fast Charge: | ano |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Kapacita: | 20000 mAh |
| Materiál: | kov, plast |
| Max. výstupní napětí: | 20 V |
| Max. výstupní proud: | 3.5 A |
| Max. výstupní výkon: | 70 W |
| Min. výstupní napětí: | 5 V |
| Min. výstupní proud: | 1,5 A |
| Náklady na recyklaci: | 1.20 |
| Napájecí kabel součástí balení: | ano |
| Počet balení v kartonu: | 20 |
| Počet výstupů: | 2 |
| Pro notebooky: | ano |
| Pro tablety: | ano |
| Pro telefony: | ano |
| Produktové číslo: | PMPB2070 |
| Rozměry (Š x V x H): | 63mm x 159mm x 27mm |
| Skupina elektrozařízení: | 5-14-5b |
| Solární: | ne |
| Svítilna: | ne |
| Typ článků: | Li-Ion |
| USB-A konektor: | 1 |
| USB-C konektor: | 1 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
| Zvýšená odolnost: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



