Platinet PMPB30DL301B Powerbanka 30000 mAh 100W Power Delivery, 2xUSB-C, 1xUSB-A, černá
Kód: PLAPMPB30DL301BDetailní popis produktu
Moderní powerbanka PMPB30DL301B s kapacitou 30000mAh (3,7V 111Wh) je nenahraditelným společníkem pro každého, kdo oceňuje mobilitu a efektivitu. Pokročilý port USB-C1 nabízí možnost nabíjení napětím až 20V/5A, což umožňuje plně nabít powerbanku nebo zařízení v rekordním čase, díky technologii Power Delivery s výkonem až 100W. Ať už jste profesionál, který potřebuje stálý zdroj energie pro svá zařízení, nebo cestovatel hledající efektivní zdroj napájení, tato powerbanka splní všechna vaše očekávání. Výstupní porty USB-C1 a USB-C2 s technologií Power Delivery a další port USB-A podporující rychlé nabíjení pomocí Quick Charge zajišťují optimální nabíjení mnoha zařízení současně. Díky použití dvou USB standardů se výrazně zvýšila univerzálnost powerbanky. Díky kompaktním rozměrům (151,5 x 87 x 25 mm) a lehkému designu (váží pouze 525 g) lze tuto powerbanku snadno vzít, kamkoli ji potřebujete. Vysoce výkonné EV baterie použité v konstrukci: 21700 Li-ion (používané v elektromobilech), šest článků, zajišťují přes 1000 nabíjecích cyklů a efektivní, dlouhodobou spolehlivost. Powerbanka je navíc vybavena digitálním displejem, který přesně zobrazuje aktuální úroveň nabití, takže uživatel může kdykoli zkontrolovat stav baterie a plánovat další nabíjení. Je k dispozici v černé barvě s hladkou, moderní texturou. Technické specifikace: Kapacita: 30000mAh (3,7V 111Wh) Vstup: USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (PD 100W) Výstup: USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (PD 100W) USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, USB-A: 5V/4,5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (QC 18W) Celkový výstup: USB-C1+USB-C2: PD65W+PD30W USB-C1+USB-A: PD65W+QC18W USB-C2+USB-A: 5V=3A 15WDoplňkové parametry
| Kategorie: | Powerbanky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 5907595459365 |
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 10 |
| Výška obalu: | 17 |
| Hloubka obalu: | 4 |
| Složení obalu: | Papír |
| Adaptér součástí balení: | ne |
| Bezdrátové nabíjení: | ne |
| Displej: | ano |
| EAN: | 5907595459365 |
| Fast Charge: | ano |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Kapacita: | 30000 mAh |
| Materiál: | kov, plast |
| Max. výstupní napětí: | 20 V |
| Max. výstupní proud: | 5 A |
| Max. výstupní výkon: | 100 W |
| Min. výstupní napětí: | 5 V |
| Min. výstupní proud: | 1,5 A |
| Náklady na recyklaci: | 1.20 |
| Napájecí kabel součástí balení: | ne |
| Počet balení v kartonu: | 20 |
| Počet výstupů: | 3 |
| Pro notebooky: | ano |
| Pro tablety: | ano |
| Pro telefony: | ano |
| Produktové číslo: | PMPB30DL301B |
| Rozměry (Š x V x H): | 90mm x 152mm x25mm |
| Skupina elektrozařízení: | 5-14-5b |
| Solární: | ne |
| Svítilna: | ne |
| Typ článků: | Li-Ion |
| USB-A konektor: | 1 |
| USB-C konektor: | 2 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
| Zvýšená odolnost: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



