Platinet PMPB4065 Powerbanka 40000 mAh 65W Power Delivery, 2xUSB-C, 2xUSB-A, kabel USB-C 1m, černá
Kód: PLAPMPB4065Detailní popis produktu
PMPB4065 je vysokokapacitní nabíjecí powerbanka, která nabízí rychlé a efektivní napájení elektronických zařízení. S působivou kapacitou 40 000 mAh při 3,7 V (ekvivalent 29 600 mAh při 5 V) můžete své smartphony, tablety a další mobilní zařízení dobít několikanásobně, než budete muset powerbanku znovu připravit k použití. Je vybavena několika výstupními porty, včetně dvou standardních portů USB-A a dvou portů Type-C, z nichž jeden slouží k nabíjení samotné powerbanky. Porty USB nabízejí výstup 5V/4,5A, 5V/3A, 9V/2A a 12V/1,5A, zatímco port typu C nabízí výstup 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A (PD65W), který umožňuje rychlé nabíjení různých zařízení. Powerbanka je také kompatibilní s technologií rychlého nabíjení 65W PD (Power Delivery) a SCP (SuperCharge), což znamená, že může poskytnout rychlé nabíjení zařízením kompatibilním s těmito technologiemi. Vestavěný digitální indikátor vám umožní snadno sledovat zbývající nabití powerbanky a přiložený 100 cm kabel Type-C nabízí pohodlné řešení nabíjení. Powerbanka je vybavena i výkonnou svítilnou. Díky svým kompaktním rozměrům a rozumné hmotnosti se PMPB4065 snadno přenáší v tašce a batohu, což vám umožní zůstat na cestách blízko zdroje energie. Technická specifikace: Kapacita: 40000mAh při 3,7V / 29600mAh při 5V Výstup USB-A: 5V/4,5A, 5V/3A, 9V/2A a 12V/1,5A Výstup typu C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A (PD65W) Celkový výkon: 65W PD Rozměry: 153 x 71,3 x 54 mm Hmotnost: 830 g Konektor typu C 100 cm kabel typu C je součástí dodávky Digitální indikátor 2 porty USB-A 2 porty typu CDoplňkové parametry
| Kategorie: | Powerbanky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 5907595460125 |
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 8 |
| Výška obalu: | 16 |
| Hloubka obalu: | 6 |
| Složení obalu: | Papír |
| Adaptér součástí balení: | ne |
| Bezdrátové nabíjení: | ne |
| Délka kabelu: | 1 m |
| Displej: | ano |
| EAN: | 5907595460125 |
| Fast Charge: | ano |
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Kapacita: | 40000 mAh |
| Materiál: | kov, plast |
| Max. výstupní napětí: | 20 V |
| Max. výstupní proud: | 4,5 A |
| Max. výstupní výkon: | 65 W |
| Min. výstupní napětí: | 5 V |
| Min. výstupní proud: | 1,5 A |
| Náklady na recyklaci: | 1.20 |
| Napájecí kabel součástí balení: | ano |
| Počet balení v kartonu: | 20 |
| Počet výstupů: | 4 |
| Pro notebooky: | ano |
| Pro tablety: | ano |
| Pro telefony: | ano |
| Produktové číslo: | PMPB4065 |
| Rozměry (Š x V x H): | 72mm x 153mm x 54mm |
| Skupina elektrozařízení: | 5-14-5b |
| Solární: | ne |
| Svítilna: | ano |
| Typ článků: | Li-Pol |
| USB-A konektor: | 2 |
| USB-C konektor: | 2 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
| Zvýšená odolnost: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



