Platinet PMPB6065 Powerbanka 60000 mAh 65W Power Delivery, 2xUSB-C, 2xUSB-A, kabel USB-C 1m, černá
Kód: PLAPMPB6065Detailní popis produktu
Powerbanka PMPB6065 je neuvěřitelně prostorné a efektivní zařízení s kapacitou až 60 000 mA h, díky čemuž je ideální pro dlouhé cesty, kempování nebo nouzové situace. Je vybavena moderními porty USB-C a USB-A, takže nabízí všestranné využití a možnost nabíjení více zařízení současně. Klíčové vlastnosti: Kapacita: 60 000 mAh (3,7 V 222 Wh) – dlouhotrvající napájení pro vaše zařízení Vstup: USB-C1/USB-C2: 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A Výstup:USB-C1/USB-C2: 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A (PD65 W) – rychlé nabíjení Power Delivery Výstup:USB-A1/USB-A2/USB-A3/USB-A4: 5 V/4,5 A, 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A – univerzální porty pro různá zařízení Celkový výstup: 5 V/3 A Rozměry: 153 x 71,3 x 78 mm Hmotnost: 1220 g Typ baterie: lithium-polymerová baterie 1260110*6 ks Životnost: více než 500 nabíjecích cyklů Barva: černáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Powerbanky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 5907595462600 |
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 8 |
| Výška obalu: | 16 |
| Hloubka obalu: | 9 |
| Složení obalu: | Papír |
| Adaptér součástí balení: | ne |
| Bezdrátové nabíjení: | ne |
| Délka kabelu: | 1 m |
| Displej: | ano |
| EAN: | 5907595462600 |
| Fast Charge: | ano |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Kapacita: | 60000 mAh |
| Materiál: | kov, plast |
| Max. výstupní napětí: | 20 V |
| Max. výstupní proud: | 4,5 A |
| Max. výstupní výkon: | 65 W |
| Min. výstupní napětí: | 5 V |
| Min. výstupní proud: | 1,5 A |
| Náklady na recyklaci: | 1.20 |
| Napájecí kabel součástí balení: | ano |
| Počet balení v kartonu: | 10 |
| Počet výstupů: | 4 |
| Pro notebooky: | ano |
| Pro tablety: | ano |
| Pro telefony: | ano |
| Produktové číslo: | PMPB6065 |
| Rozměry (Š x V x H): | 72mm x 153mm x 78mm |
| Skupina elektrozařízení: | 5-14-5b |
| Solární: | ne |
| Svítilna: | ano |
| Typ článků: | Li-Pol |
| USB-A konektor: | 2 |
| USB-C konektor: | 2 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
| Zvýšená odolnost: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



