Platinet PMPB8065 Powerbanka 80000 mAh 65W Power Delivery, 2xUSB-C, 4xUSB-A, kabel USB-C 1m, černá
Kód: PLAPMPB8065Detailní popis produktu
Velkokapacitní powerbanka Platinet PMPB8065 pro dlouhé cesty a kempování. S masivní kapacitou 80 000 mAh (296 Wh ) tato powerbanka snadno nabije váš chytrý telefon, tablet, čelovku, kameru, tablet, notebook – několikrát bez nutnosti připojení k elektrické zásuvce. Vysoká kapacita 80 000 mAh je dostatečná k napájení vašich základních zařízení po dobu několika dnů. Vysoký nabíjecí výkon (PD 65 W) – ideální pro nabíjení větších zařízení, jako jsou notebooky, drony nebo fotografické vybavení. Čtyři porty USB-A a dva porty USB-C – umožňují nabíjet více zařízení současně pro celou rodinu nebo skupinu. Více než 500 nabíjecích cyklů vestavěné baterie – dlouhá životnost a spolehlivost za všech podmínek. Odolná konstrukce a kompaktní velikost – vejde se do batohu, zatímco robustní pouzdro zajišťuje odolnost v náročných podmínkách. Technické specifikace: Kapacita: 80000 mAh (3,7 V, 296 Wh) Vstupy: USB-C1/USB-C2: 5 V/3 A až 20 V/3,25 A (PD 65 W) Výstupy: USB-C1/USB-C2: 5 V/3 A až 20 V/3,25 A (PD 65 W) USB-A1-A4: 5–10 V/2,25 A, 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A Celkový výstup: 5 V = 3 A (MAX) Typ baterie: Li-polymer 1260110 × 8 ks Rozměry: 153 × 71,3 × 102 mm Hmotnost: 1601,2 g Barva: ČernáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Powerbanky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 5907595463126 |
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 8 |
| Výška obalu: | 16 |
| Hloubka obalu: | 11 |
| Složení obalu: | Papír |
| Adaptér součástí balení: | ne |
| Bezdrátové nabíjení: | ne |
| Délka kabelu: | 1 m |
| Displej: | ano |
| EAN: | 5907595463126 |
| Fast Charge: | ano |
| Hmotnost: | 1.61 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Kapacita: | 80000 mAh |
| Materiál: | kov, plast |
| Max. výstupní napětí: | 20 V |
| Max. výstupní proud: | 3.25 A |
| Max. výstupní výkon: | 65 W |
| Min. výstupní napětí: | 5 V |
| Min. výstupní proud: | 1,5 A |
| Náklady na recyklaci: | 1.20 |
| Napájecí kabel součástí balení: | ano |
| Počet balení v kartonu: | 10 |
| Počet výstupů: | 6 |
| Pro notebooky: | ano |
| Pro tablety: | ano |
| Pro telefony: | ano |
| Produktové číslo: | PMPB8065 |
| Rozměry (Š x V x H): | 72mm x 153mm x 102mm |
| Skupina elektrozařízení: | 5-14-5b |
| Solární: | ne |
| Svítilna: | ano |
| Typ článků: | Li-Pol |
| USB-A konektor: | 4 |
| USB-C konektor: | 2 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
| Zvýšená odolnost: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



