Platinet PMPBTPM Powerbanka 8000 mAh, multifunkční startovací nabíječka 800A, kompresor 22 l/min 10 BAR, černá
Kód: PLAPMPBTPMDetailní popis produktu
Kompaktní powerbanka PMPBTPM s funkcí JUMP STARTER 8000 mAh, 800 A s vestavěným kompresorem 140 PSI, 22 l/min a svítilnou. Malá velikost, velký výkon. Kompaktní velikost umožňuje pohodlné uložení v kufru nebo přihrádce v palubní desce. Baterie 8000 mAh (4 x 2000 mAh), proud 800 A startuje benzínové motory do 6,0 l a naftové motory do 3,0 l. Kompresor 140 PSI / 22 l/min je ideální pro automobily a motocykly. LCD displej – snadné zobrazení parametrů, COB osvětlení 200 lm – nouzová svítilna pro noční použití. Powerbanka 5V/2A USB umožňuje napájet telefon nebo tablet na cestách. Praktická sada s brašnou, snadno se přenáší. Technické specifikace: Materiál: ABS – odolné pouzdro Baterie: 8000 mAh (4×2000 mAh) Baterie: 15V Startovací proud (špičkový): 800 A Provozní jednotky: benzín do 6,0 l, nafta do 3,0 l Baterie: Vstup 5V/2A, doba plného nabití: 6 hodin Baterie: USB 5V/2A (powerbanka) Kompresor: 140 PSI, průtok 22 l/min Displej: LCD Svítilna: COB LED 200 lumenů Rozměry: 80x55x170 mm Obsahuje: startovací kabel, startovací kabely, koncovky pro hustilku, USB kabel, přepravní tašku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Powerbanky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 5907595463072 |
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 10 |
| Výška obalu: | 19 |
| Hloubka obalu: | 7 |
| Složení obalu: | Papír |
| Displej: | ano |
| EAN: | 5907595463072 |
| Fast Charge: | ne |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Integrovaný kompresor: | 140 PSI / 9,65 BAR |
| Jednotka: | 1 ks |
| Kapacita: | 8000 mAh |
| Kapacita kompresoru: | 22 l/min |
| Materiál: | kov, plast |
| Náklady na recyklaci: | 1.20 |
| Počet balení v kartonu: | 5 |
| Počet výstupů: | 1 |
| Produktové číslo: | PMPBTPM |
| Rozměry (Š x V x H): | 80mm x 170mm x 55mm |
| Skupina elektrozařízení: | 5-14-5b |
| Startovací proud: | 800 A |
| Svítilna: | 200 lm |
| Typ: | startovací box / powerbanka / kompresor |
| Typ článků: | Li-Ion |
| USB-A konektor: | 1 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



