Platinet PTC22 SET 3v1 Powerbanka 4000 mAh, digitální kapesní kompresor 10 BAR, LED svítilna, stříbrná
Kód: PLAPTC22Detailní popis produktu
PTC22 SET 3v1, kompresor 10 bar s powerbankou 4000mAh a svítilnou - váš nepostradatelný parťák na cesty! Moderní přenosné zařízení. Ideální řešení pro použití v autě, doma, na cestách a při outdoorových aktivitách. Intuitivní ovládání a zřetelný displej pro sledování aktivit. Klíčové vlastnosti produktu: Výkonný vzduchový kompresor. Bleskurychle nafoukne pneumatiky vašeho auta, motorky, kola, ale i sportovní vybavení. Součástí balení jsou i čtyři praktické nástavce pro multifunkční použití. Maximální tlak až 10 barů (3-150 PSI). Průtok huštění 17 l/min. Ideální pro huštění pneumatik automobilů, jízdních kol, míčů a dalšího příslušenství. Powerbanka s kapacitou 4000 mAh. Díky vestavěné powerbance snadno dobijete svůj smartphone, tablet nebo jinou elektroniku. - Umožňuje nabíjení zařízení s výkonem 5 W. Vybavena porty USB-C a USB-A. LED svítilna s režimem SO S. Výkonná LED svítilnu, která vám posvítí na cestu nebo při manipulaci během foukání vašeho kola. Přepínání mezi klasickou svítilnou a taktickým červeným SOS světlem s dvěma režimy. - Vysoce jasné bílé světlo a taktické červené světlo. Provozní doba až 24 hodin. Technické specifikace: Provozní tlak: až 10 barů (3-150 PSI) Baterie: 4000 mAh Nabíjecí výkon: 5 W Konektory: USB-C / USB-A Hubička: 18 cm, vysokotlaká Doba nabíjení: 4-5 hodin Rozměry: 80 × 48 × 125 mm Hmotnost: 480 g VÝHODY ZAŘÍZENÍ: Díky svému promyšlenému designu a nízké hmotnosti se vejde do batohu, kufru nebo dokonce do přihrádky ve vašem autě. Je vždy připraven k použití. Intuitivní ovládání zajistí, že ho zvládne použít opravdu každý. Nečekejte na problém, buďte připraveni! Tento kompresor s powerbankou a svítilnou je investicí do vašeho klidu a pohodlí na cestách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Powerbanky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5907595462341 |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 9 |
| Výška obalu: | 14 |
| Hloubka obalu: | 6 |
| Složení obalu: | Papír |
| Displej: | ano |
| EAN: | 5907595462341 |
| Fast Charge: | ne |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| Integrovaný kompresor: | 150 PSI / 10 BAR |
| Jednotka: | 1 ks |
| Kapacita: | 4000 mAh |
| Kapacita kompresoru: | 17 l/min |
| Materiál: | kov, plast |
| Náklady na recyklaci: | 1.20 |
| Počet balení v kartonu: | 20 |
| Počet výstupů: | 2 |
| Produktové číslo: | PTC22 |
| Rozměry (Š x V x H): | 80mm x 125mm x 48mm |
| Skupina elektrozařízení: | 5-14-5b |
| Startovací proud: | 800 A |
| Svítilna: | 200 lm |
| Typ: | powerbanka / kompresor |
| Typ článků: | Li-Ion |
| USB-A konektor: | 1 |
| USB-C konektor: | 1 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | PLATINET |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



