Podložka na stůl Fellowes BREYTA zelená
Kód: FELFDESKBRVDetailní popis produktu
Prostorná podložka na stůl Fellowes BREYTA chrání před znečištěním, poškrábáním a vytváří pracovní plochu bez nepříjemných odlesků. Poskytuje dokonalou a pohodlnou plochu pro psaní, používání klávesnice a myši. Povrch je příjemný na dotek, snadno se čistí - integrovaná ochrana Microban® pomáhá zabránit množení bakterií. Velmi jednoduše lze přenášet. Vyrobeno z 83 % z recyklovaných materiálů. Protiskluzová základna udržuje podložku na místě. Kvalitní zpracování - odolné ploché švy zabraňují třepení okrajů. Moderní design. Snadná údržba, dlouhá životnost. Podložka na stůl Fellowes BREYTA je ideální volbou pro každého, kdo chce udržet svůj pracovní stůl čistý, organizovaný a profesionální . Hodí se do kanceláří, škol i domácích pracovních koutků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky pod myš a zápěstí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 0043859808830 |
| Barva: | Zelená |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 41 |
| Výška obalu: | 8 |
| Hloubka obalu: | 8 |
| Složení obalu: | Papír |
| Antimikrobiální úprava: | ano |
| EAN: | 0043859808830 |
| Ergonomická zóna: | ZÓNA 2 - Předcházejte bolesti zápěstí |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Ikony: | Microban |
| Jednotka: | 1 ks |
| Počet balení v kartonu: | 4 |
| Produktové číslo: | 100139323 |
| Rozměry (Š x V x H): | 800mm x 2,5mm x 400mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | Fellowes |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



