Podložka pod myš a zápěstí Fellowes BREYTA XL námořní modř
Kód: FELFMOUWXLBRBMDetailní popis produktu
Podložka pod myš Fellowes Breyta™ XL s opěrkou zápěst í zajišťuje pohodlnou a ergonomickou práci u počítače. Zvětšená velikost podložky poskytuje více prostoru pro pohyb myši a integrovaná opěrka zápěstí pomáhá snižovat zatížení a únavu při dlouhodobé práci. Povrch podložky je příjemný na dotek a snadno se čistí. Antibakteriální ochrana Microban® pomáhá předcházet množení bakterií a přispívá k hygieničtějšímu pracovnímu prostředí. Podložka zajišťuje plynulý a přesný pohyb myši a zároveň chrání povrch stolu. • silikonová podložka pod zápěstí kombinuje rovnoměrnou podporu s výjimečným komfortem při práci s myší • vyrobeno ze 74 % z recyklovaných materiálů a je 100% recyklovatelná • o 23 % větší než standardní podložka, což umožňuje volnější pohyb myši • povrch Soft-touch s anti-prachovou úpravou pro plynulý pohyb myši • podložka výborně drží na povrchu desky stolu, neposouvá se • kompatibilní s optickými i laserovými myšmi • chrání povrch stolu Podložka pod myš Fellowes Breyta™ XL je skvělou volbou pro domácnost i kancelář a pomáhá vytvořit pohodlné, čisté a dobře organizované pracovní prostředí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky pod myš a zápěstí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 0043859812233 |
| Barva: | Modrá |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 22 |
| Výška obalu: | 29 |
| Hloubka obalu: | 2 |
| Složení obalu: | Papír |
| Antimikrobiální úprava: | ano |
| EAN: | 0043859812233 |
| Ergonomická zóna: | ZÓNA 2 - Předcházejte bolesti zápěstí |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Ikony: | Microban |
| Jednotka: | 1 ks |
| Materiál výplně: | silikon |
| Počet balení v kartonu: | 4 |
| Produktové číslo: | 100142562 |
| Rozměry (Š x V x H): | 210mm x 280mm x 18mm |
| Vnější materiál: | textilie |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | Fellowes |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



