Podložka pod myš Fellowes Basic modrá
Kód: FELFERGMPADBDetailní popis produktu
• podložka pod myš zajišťuje dokonalou kvalitu zachycení pohybu kuličkové i optické myši • povrchová vrstva z polyesterové tkaniny • spodní pěnová strana s protiskluzovou úpravouDoplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky pod myš a zápěstí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 0077511297007 |
| Barva: | Modrá |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 24 |
| Výška obalu: | 1 |
| Hloubka obalu: | 28 |
| Složení obalu: | papír, fólie |
| Antimikrobiální úprava: | ne |
| Celní sazebník: | 39269092 |
| EAN: | 0077511297007 |
| Ergonomická zóna: | ZÓNA 2 - Předcházejte bolesti zápěstí |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Ikony: | FIRA |
| Jednotka: | 1 ks |
| Materiál výplně: | - |
| Počet balení v kartonu: | 12 |
| Produktové číslo: | 29700 |
| Rozměry (Š x V x H): | 230mm x 190mm x 6mm |
| Vnější materiál: | polyester |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | Fellowes |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



