Podložka pod myš Fellowes BREYTA XL písková
Kód: FELFMOUXLBRSDetailní popis produktu
Podložka pod myš Fellowes BREYTA XL – ideální řešení pro pohodlnou a ergonomickou práci u počítače. Větší velikost podložky poskytuje více prostoru pro pohyb myši, snižuje zátěž zápěstí při dlouhodobé práci a chrání povrch stolu. • o 25 % větší než standardní podložka • snižuje zátěž zápěstí při opakovaných pohybech • chrání povrch stolu a zvyšuje pohodlí při práci • kompatibilní s optickými a laserovými myšmi • antibakteriální ochrana Microban® • vyrobena z 83 % recyklovaných materiálů • protiskluzová gumová spodní vrstva drží podložku na místě Podložka pod myš Fellowes BREYTA XL je skvělou volbou pro domácnost i kancelář a pomáhá vytvořit pohodlné, čisté a dobře organizované pracovní prostředí .Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky pod myš a zápěstí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 0043859808793 |
| Barva: | písková |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 30 |
| Výška obalu: | 24 |
| Hloubka obalu: | 1 |
| Složení obalu: | Papír |
| Antimikrobiální úprava: | ano |
| EAN: | 0043859808793 |
| Ergonomická zóna: | ZÓNA 2 - Předcházejte bolesti zápěstí |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Ikony: | Microban |
| Jednotka: | 1 ks |
| Počet balení v kartonu: | 4 |
| Produktové číslo: | 100139319 |
| Rozměry (Š x V x H): | 280mm x 210mm x 2,5mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | Fellowes |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



