Stlačený vzduch Fellowes na čištění 400 ml
Kód: FELFERGCLEARAIR4Detailní popis produktu
Vzduchový čistič na čištění klávesnic počítačů a notebooků, odstraňuje prach a nečistoty z těžko přístupných míst. Bez plynů HFC, šetrný k ozonové vrstvě. Hořlavý. Obsah 400 ml. Bezpečnostní informace: používejte výhradně v souladu s pokyny výrobce .Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistící prostředky na ostatní povrchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 0043859499168 |
| Počet kusů v balení: | 1 ks |
| Šířka obalu: | 7 |
| Výška obalu: | 23 |
| Hloubka obalu: | 7 |
| Celní sazebník: | 28539030 |
| EAN: | 0043859499168 |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| Jednotka: | 1 ks |
| Obsah: | 400 ml |
| Počet balení v kartonu: | 6 |
| Produktové číslo: | 9977804 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | Fellowes |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



